FrisbeeGranie dla małych i dużych

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Wspólnie z Fundacją Zwalcz Nudę zapraszamy na „FrisbeeGranie dla małych i dużych” bezpłatne zajęcia z frisbee na Pradze Północ. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, każdy może nauczyć się rzucać dyskiem. Zajęcia będą odbywały się w ramach projektu „U nas – na prawym brzegu”.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”2335″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]FrisbeeGranie dla małych i dużych – to cykl bezpłatnych zajęć sportowych, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zagrać w ultimate – wyjątkowy sport drużynowy, a przy okazji nauczyć się rzucać dyskiem frisbee.

Zapraszamy młodzież, dzieci i rodziców na Pragę Północ. Lokalizacja: Hala sportowa, SP 127 ul. Kowieńska 12/20.

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów drużyny Sky This Warszawa i dostosowane do wieku uczestników.

Zapisy:
kontakt@skythis.pl
+48 793 157 177

Terminy spotkań:
– piątek 10.12.2021 w godz. 19:00 – 20:00
– piątek 17.12.2021 w godz. 19:00 – 20:00
– piątek 14.01.2022 w godz. 19:00 – 20:00
– piątek 21.01.2022 w godz. 19:00 – 20:00

Ultimate to sport drużynowy z dyskiem frisbee, w którym bardzo ważne są zasady fair play, umiejętność dogadania się z przeciwnikiem (nie ma w naszym sporcie sędziego). To sport koedukacyjny, w którym dziewczęta i chłopcy grają w jednej drużynie. To zabawa i aktywność dla całej rodziny, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zajęcia będą odbywały się w ramach projektu „U nas – na prawym brzegu” Fundacji Zwalcz Nudę.

Po wydarzeniu „Sportowy Przedszkolak – Aktywny Rodzic”, to już kolejne wydarzenie związane z ultimate frisbee na Pradze Północ. Mamy nadzieję, że dzięki uprzejmości p. Magdaleny Czub – dyrektor szkoły SP 127 oraz p. Krzysztofa Celińskiego – naczelnika Wydział Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy, takich wydarzeń na hali sportowej przy ul. Kowieńskiej 12/20 będzie więcej.

Wydarzenie współfinansowane jest przez miasto stołeczne Warszawę.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Zapraszamy do zapisu na zajęcia. Wypełnij formularz!

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sky This Warszawa, ul. Jordanowska 17, 04-204 Warszawa, NIP: 1133036368, REGON: 389160624 moich danych osobowych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w zgodzie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.

    [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *