Podsumowanie otwartych treningów w Warszawie

Od marca prowadziliśmy w stolicy otwarte treningi ultimate, w których mógł uczestniczyć każdy chętny. Przez zajęcia przewinęła się grupka około kilkudziesięciu osób, a najmłodszy uczestnik miał dziewięć lat.

Z treningów korzystali przede wszystkim młodzi gracze warszawskich drużyn, którzy mogli doskonalić swoje umiejętności indywidualne. Dzięki temu poznawali od podstaw ultimate, coś na co nie zawsze jest czas na treningach seniorskich. Naszą pracę chcielibyśmy kontynuować w nadchodzącym sezonie w ramach szkółki.

Planujemy zorganizowani minimum dwóch grup dla młodych graczy. Jednej dla początkujących, którzy dopiero odkryli nasz sport i w ostatnich naborach zostali przyjęci do drużyn. Drugiej dla zawodników, już z jakimś doświadczeniem, ale wciąż perspektywicznych w kontekście gry w kadrach u17, u20, u24.

Zyskują wszyscy. Młody zawodnik dodatkowy trening, na którym możemy poświęcić mu więcej czasu i gdzie otrzymuje dużo indywidualnych porad. Drużyna, bo w krótszym czasie jest w stanie wyszkolić lepszego zawodnika, a i bardziej doświadczeni nie tracą na jakości treningu. My bo zyskujemy więcej uczestników i szkółka rośnie w siłę.

Zapraszamy do rejestracji, zachęcajcie proszę młodych ludzi do uczestnictwa w naszym projekcie. My odwdzięczymy się Wam za rok, dwa, trzy… gdy do Waszych drużyn będą dołączali młodzi wychowankowie naszej szkoły.

Related Posts

Leave a reply