Trenerzy i instruktorzy ultimate frisbee

Naszą kadrę instruktorską wyróżnia największe doświadczenie zawodnicze i trenerskie w Polsce. Treningi prowadzone są przez certyfikowanych trenerów, którzy tworzyli podstawy ultimate frisbee w Polsce. Są to wielokrotni reprezentanci kraju, wciąż czynnie uprawiający sport. Nasze kompetencje potwierdza stała współpraca z Europejską Federacją Ultimate (EUF) oraz uczestnictwo naszych instruktorów w promocji dyscypliny i szkoleniu nowych zawodników w całej Europie.

Ewa Bańbuła – Dyda

Wielokrotna reprezentantka kraju, m. in. członkini kadry na Igrzyska Sportów Nieolimpijskich – The World Games Wrocław 2017. Czynna zawodniczka od 2004 roku. Działaczka i propagatorka ultimate w Polsce, która tworzyła podstawy funkcjonowania dyscypliny w naszym kraju.

Mateusz Dyda

Inicjator i pomysłodawca projektu. Reprezentant kraju i selekcjoner kadry Polski Open do lat 20. Ponad 15-letnie doświadczenie w ultimate. Sky this – szkółka ultimate jest konsekwencją jego wcześniejszych działań, kiedy to stworzony został specjalny program pod nazwą “Ultimate – Reach for the Sky”. W ramach tego projektu przeszkolonych zostało ponad 100 graczy młodego pokolenia w całej Polsce.

Czym zajmują się nasi trenerzy i instruktorzy?

Otwarte treningi
Klub sportowy
Zajęcia w szkołach
Eventy dla firm