Złoto z Troubles, brąz z Mojrą

W miniony weekend obyły się w Łodzi mistrzostwa Polski w kategoriach Women i Open. Nasi instruktorzy wracają do domu z dwoma medalami.

Ewa już po raz siódmy z rzędu wywalczyła z warszawską drużyną Troubles tytuł mistrzyń Polski. W finale pokonały Flowers Wrocław 15-13, a nasza reprezentantka była jedną z wyróżniających się zawodniczek meczu. Choć trzeba przyznać, że mecz stał na bardzo dobrym poziomie i wiele dziewczyn zagrało bardzo dobre zawody. To był jeden z najbardziej emocjonujących finałów kobiecego ultimate w Polsce.

Mateusz w kategorii Open z Mojrą wywalczył brąz. Awans do finału mistrzostw był bliski. W półfinale warszawska drużyna, prowadząc przez większość spotkania, dopiero w końców uległa późniejszym srebrnym medalistom drużynie Uprising. Finał męski był równie wyrównany i obfitował w imponujące zagrania. Ostatecznie jednym punktem zwyciężyła drużyna The Bridge z Wrocławia.

To decydujący punkt meczu. Obejrzyj:


Trwają nabory do szkółki ultimate w Warszawie dla osób w każdym wieku. Chcesz grać na najwyższym poziomie, albo ćwiczyć rekreacyjnie daj nam znać. W drugiej połowie sierpnia pierwsze otwarte treningi.

Related Posts

Leave a reply