Pokazy i warsztaty frisbee dla firm

Jest w tym coś ekscytującego i niesamowitego jak frisbee szybuje w powietrzu. Być może już doświadczyłeś tego uczucia. Rzucanie dyskiem z przyjaciółmi, rodziną może być świetną formą spędzania wolnego czasu. Czy wiesz, że istnieje co najmniej kilkanaście sposobów i technik rzutu? Czy wiesz, że istnieje też co najmniej kilkanaście dyscyplin sportowych z dyskiem oraz jeszcze więcej prostych gier i zabaw. Nie ważne czy planujesz imprezę czy organizujesz event firmowy, sprawdź nasze inspiracje.

Zabawa z nami to nie tylko nauka rzucania od podstaw. To również konkursy indywidualne i gry zespołowe z frisbee przenoszące proste granie, rozrywkę, rywalizację, ale zarazem integrację na zupełnie nowy poziom.

Jesteś właścicielem firmy, pracujesz w dziale marketingu lub agencji eventowej? Zorganizuj unikalne wydarzenie dla pracowników. Sprawdź naszą ofertę dla firm.

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu!

Napisz nam więcej szczegółów dotyczących wydarzenia i zostaw proszę kontakt do siebie. Oddzwonimy, by ustalić szczegóły współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marketing Ewa Bańbuła-Dyda, NIP: 6443246720, REGON: 141116160 moich danych osobowych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w zgodzie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.