FRISBEE DLA POCZĄTKUJĄCYCH – AKTYWNY WARSZAWIAK

Zapraszamy na zajęcia ultimate, beach ultimate oraz discgolf dla początkujących w ramach Projektu Aktywny Warszawiak. Od początku kwietnia do końca października 2023 proponujemy Wam poznanie 3 wyjątkowych sportów z frisbee. Znajdziecie nas na Ochocie, Pradze Północ i w Wawrze. Zajęcia są otwarte i bezpłatne dla uczestników. Nie ma znaczenia wiek, płeć i umiejętności, a dołączyć do nas można w dowolnym momencie. Projekt współfinansowany jest przez m. st. Warszawa.

Zapraszamy na zajęcia z frisbee dla początkujących:

Aktywny Warszawiak - ultimate frisbee

Ultimate
kolejne zajęcia na wiosnę 2024

W ramach zajęć nauka rzucania i gry w ultimate frisbee oraz inne zabawy i sporty z dyskiem.  Lokalizacje: Pole Mokotowskie – przy Rondzie Jazdy Polskiej.

Aktywny Warszawiak - Discgolf

Discgolf
kolejne zajęcia na wiosnę 2024

W ramach zajęć nauka rzucania i trafiania dyskiem do metalowego kosza oraz podstawy gry w discgolf.  Lokalizacje: Wawer, Pole Disc Golf Warszawa, ul. Droga Golfowa 1.

Aktywny Warszawiak - Beach ultimate

Beach ultimate
kolejne zajęcia na wiosnę 2024

W ramach zajęć nauka rzucania oraz gra w odmianę plażową ultimate frisbee. Lokalizacje: Praska Plaża Miejska, u zbiegu ulic Ratuszowej i Wybrzeże Helskie

Aktywny Warszawiak - gry i zabawy z frisbee

Harmonogram zajęć – wiosna 2024:

Zapraszamy na zajęcia!

Lokalizacje gdzie zagrać w ultimate frisbee w stolicy

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij proszę formularz! Zaznacz czy chcesz zagrać w ultimate na trawie czy na plaży, a może w discgolfa. Zapraszamy na nasze zajęcia!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sky This Warszawa, ul. Jordanowska 17, 04-204 Warszawa, NIP: 1133036368, REGON: 389160624 moich danych osobowych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w zgodzie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.

  PARTNERZY

  Aktywny Warszawiak - Beach ultimate na Praskiej Plaży Miejskiej
  Aktywna Warszawa - ultimate frisbee dla początkujących na Skrze
  Discgolf Warszawa - zajęcia dla mieszkańców w Wawrze
  Zajęcia z discgolfa dla mieszkańców
  Frisbee dla początkujących - Warszawa

  Projekt Aktywny Warszawiak prowadzony przez Sky This Warszawa współfinansuje m. s.t. Warszawa.