Bezpłatne zajęcia ultimate w szkole

Sky This - treningi ultimate frisbee w Warszawie

Jednym z najważniejszych zadań jakie przed sobą postawiliśmy jest promocja ultimate w polskich szkołach. W II połowie 2019 r. zorganizowaliśmy w 5 warszawskich podstawówkach ponad 70 pokazowych zajęć z ultimate frisbee. W efekcie w jednej z nich powstał specjalny program “innowacja na lekcjach wf-u” dedykowany rozwojowi naszej dyscypliny i wprowadzaniu ultimate na lekcjach wychowania fizycznego dla wszystkich klas.

Nie ograniczamy się do terenów Warszawy i okolic. Chętnie angażujemy się w projekty popularyzujące rozwój ultimate frisbee również w innych regionach kraju. We współpracy z Instytutem Sportu – Państwowym Instytutem Badawczym przeprowadziliśmy szkolenie dla nauczycieli prowadzących zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Sportowego w Wielkopolsce. Na zaproszenie drużyny MadHatters zrealizowaliśmy podobne szkolenie dla nauczycieli wychowania fizycznego w Płocku. Korzystając z zaproszenia dyrektora liceum we Włoszczowej przeprowadziliśmy lekcję pokazową w tym mieście, a w Olsztynie warsztaty dla graczy miejscowej drużyny.

Jesteś zainteresowany lekcją pokazową ultimate frisbee, wprowadzeniem zajęć ultimate w szkole lub jakąkolwiek inną formą współpracy?

Posiadamy dyski frisbee dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania uczestników. (standardowe dyski 175 gram / juniorskie 140 gram / dziecięce 125 gram)

Pomagamy w:

  • organizacji zajęć pokazowych – prezentacja + warsztaty na boisku;
  • organizacji zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego;
  • organizacji warsztatów pozalekcyjnych dla uczniów szkoły;
  • stworzeniu szkolnej drużyny;
  • udziale w rozgrywkach międzyszkolnych.

Zainteresowane szkoły zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i ustalimy szczegóły i to w jaki sposób możemy pomóc!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marketing Ewa Bańbuła-Dyda, NIP: 6443246720, REGON: 141116160 moich danych osobowych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w zgodzie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.