ZAPISY I NABÓR DO DRUŻYNY ULTIMATE FRISBEE

Zapraszamy na treningi ultimate frisbee w Warszawie. Aktualnie prowadzimy nabór zawodniczek i zawodników do drużyn mieszanych/mixed w różnych kategoriach wiekowych. Młodzież urodzoną przed 2010 rokiem zapraszamy do drużyny do lat 17. Tych, którzy rozpoczęli już 17 rok życia do drużyny do lat 24, a najstarszych do naszej drużyny seniorskiej.

Dlaczego warto dołączyć do naszej drużyny ultimate frisbee?

Wspólne treningi
Obozy sportowe
Gra na turniejach
Paczka znajomych
Gra w ligach
Zwiedzanie świata

Jeśli jeszcze masz wątpliwości to wiedz, że zaproszenie do gry z nami ma absolutnie każdy. Nie ma dla nas znaczenia Twój poziom sportowy, wzrost, wiek, płeć, przekonania. Nie umiesz rzucać dyskiem? Nie martw się, półtora roku temu większość z nas również nie potrafiła, a teraz możemy nauczyć Ciebie. Liczą się wyłącznie dobre chęci i Twoja motywacja do grania.

Dołączając do nas zapewnisz sobie minimum dwa dni aktywności sportowej w tygodniu. Grupkę znajomych, zarówno dziewczyn, jak i chłopaków, z którymi będziesz wspólnie trenować, grać i jeździć na zawody. Nasze tegoroczne plany obejmują udział w turniejach juniorskich i seniorskich, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Chcesz dołączyć do drużyny? Napisz!

Napisz ile masz lat i w jakiej lokalizacji chciałbyś trenować. Podaj adres e-mail do siebie, a otrzymasz od nas zaproszenie na próbny, bezpłatny trening!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sky This Warszawa, ul. Jordanowska 17, 04-204 Warszawa, NIP: 1133036368, REGON: 389160624 moich danych osobowych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłaną przeze mnie wiadomość, w zgodzie i na zasadach określonych w Polityce prywatności.